Dames Breedtesport nieuws item

Dames en Heren c1

21-07-10



DOOR: VIVIENNE CLAESSENS


het verslag



Met trots kunnen we onze heren C1 en dames C1 na afloop van een zeer succesvol jaar Feliciteren met hun behaalde successen. Niet alleen behaalden beide teams het zaalkampioenschap 2009/2010 ook de Boymanscup werd door de heren gewonnen. De meiden werden nog eens lentekampioen en gingen er bij de Limburgse kampioenschappen uiteindelijk ook met de fel begeerde cup ervandoor. Kijk en huiver bij het dynamische spel van de heren op onderstaande link. http://www.youtube.com/watch?v=sIKlkH6mZ1c 

Tenslotte was op 27 juni de grote dag aangebroken. Beek en omgeving was helemaal in de sfeer van het NK-wielrennen, maar onze jongens en meiden gingen al vroeg in de ochtend richting Tilburg om te strijden voor de NKS-Beker. In een mooie dubbeldekker bus volgeladen met enthousiaste supporters werd er om 8.00 uur koers gezet naar Tilburg.

De meiden moesten al vroeg aan de gang in de poule wedstrijden tegen Dongen, Velo en Voorwaarts. Van Dongen en Voorwaarts werd dik gewonnen, van Velo helaas verloren maar een plaats in de kruisfinale was gezekerd. Hier werd er gespeeld tegen v.d. Voort-Quintus waar aan de zijde van BFC hoogstaand handbal werd gespeeld waartegen de tegenstander niets meer had in te brengen. Helaas bleek in de finale uiteindelijk Velo toch over de langste adem te beschikken.

De jongens speelden een best off 6 poule. Waar ze de strijd moesten aanbinden tegen Internos, v.d. Voort-Quintus, Fiqas Aalsmeer, Fulmen Fidelitas en Volendam. De eerste wedstrijd werd overtuigend gewonnen. Helaas bleek v.d. Voort-Quintus in de tweede wedstrijd te beschikken over een fysiek zeer sterk team waartegen onze jongens helaas van begin af aan niet tegen opgewassen waren. De overige wedstrijden waren ze gelukkig weer in goede doen zodat ze nog met een overtuigde tweede plaats naar huis konden. 

Beide teams kunnen terugkijken op een zeer geslaagd toernooi en dat werd dan ook uitvoerig gevierd in de bus op de terugweg naar Beek. Daar aangekomen bleek al alles weer opgeruimd te zijn en was niets meer te zien van het NK-wielrennen.

 








nieuwslijst