Een nieuw seizoen betekent een nieuwe start! Na een seizoen waarin meerdere speelsters hun handbalcarrière beëindigden of de stap maakten naar een vereniging op een hoger niveau, heeft onze Dames 1-selectie een flinke metamorfose ondergaan.
Wij bedanken Caitlin, Ravie, Veerle, Fiene, Ieke, Nieke en Fien hartelijk voor hun inzet, betrokkenheid en de sportieve momenten die zij onze club hebben gebracht. En wensen hen veel succes en plezier in alles wat de toekomst brengt.
Tegelijkertijd kijken we vol vertrouwen vooruit. Diverse spelers blijven onze club trouw. Dit seizoen zien we Aniek B., Aniek D., Sanne en Sterre wederom terug in het geel-groen van de Zorg Groep Beek BFC. Ook krijgen en pakken diverse talenten uit onze eigen jeugdopleiding de kans om aan te sluiten bij de damesselectie. Een mooie beloning voor hun ontwikkeling én een bevestiging van de kracht en de goede jeugdopleiding van onze vereniging. Sterre, Renée en Robin, heel veel succes met deze nieuwe stap in jullie handbalcarrière.
Sterre Visschers
Sterre is 17 jaar en een echte BFC’er. Ze handbalt vanaf haar 13e bij BFC en heeft zich stap voor stap ontwikkeld binnen de jeugdteams. Naast het veld is ze altijd in voor gezelligheid, een vlot babbeltje of gewoon lekker lachen.
Renée Verhoeven
René is 16 en begon haar handbalcarrière bij ESC’90 in Stein. Renée speelt inmiddels al een aantal jaar bij BFC en traint daarnaast drie keer per week bij de toplijn. Ze is actief op de linker- en middenopbouw. Renée wil graag het maximale uit zichzelf halen en zichzelf blijven ontwikkelen. Ze kijkt er enorm naar uit om haar eerste minuten in Dames 1 te gaan maken in de Next Handball League. En ook een leuk seizoen bij Dames A1 te hebben.
Robin Heunen
Robin is 17 jaar speelt al sinds haar zevende bij BFC en is daarmee een vertrouwd gezicht binnen de club. Naast het handbal is Robin altijd in voor gezelligheid, leuke momenten en een feestje. Ze verheugd zich erop op samen een mooi seizoen ervan te maken.
Ook verwelkomen we diverse nieuwe speelsters en een staflid binnen de damesselectie van de Zorg Groep Beek BFC DS1.
Chantal Rychter
Chantal Rychter is 47 jaar en sluit aan als assistent-trainster naast trainer/coach Jeroen Hinssen. Chantal was afgelopen seizoen assistent-trainer bij V&L Dames A en kijkt ernaar uit om met jonge talenten aan de slag te gaan en hen te helpen in hun ontwikkeling.
Kelly Hoffman
Kelly brengt als keepster vele jaren aan ervaring mee. Ze is begonnen bij NOAV in Susteren. Kelly maakte de overstap naar de Eredivisie via V&L en vervolgens HandbaL Venlo. Een aantal jaren geleden keerde ze terug naar NOAV. Na een aantal mooie jaren in de Tweede divisie B kiest ze voor een nieuwe uitdaging. Ze neemt graag haar ervaring en enthousiasme mee naar het team.
Bente Bruls
Bente begon op 5-jarige leeftijd haar handbalavontuur bij Zwart-Wit in Oirsbeek. Ze combineerde dit later met de handbalschool en speelde vervolgens vier jaar bij NOAV. Na drie jaar bij het eerste damesteam van NOAV is ze klaar voor een nieuwe uitdaging bij de Zorg Groep Beek BFC en heeft ze veel zin om met het team veel punten te pakken in de Next Handball League.
Julie Canton
Julie, 18 jaar komt over van V&L, waar ze afgelopen seizoen met de A-jeugd landskampioen werd. Bij BFC wil ze zich verder ontwikkelen en nieuwe stappen zetten. Ze heeft ontzettend veel zin om bij BFC aan de slag te gaan kijkt uit naar en mooi en sportief seizoen.
Jikke Janssen
Jikke is 17 en speelt op de opbouw en kiest na twee seizoenen bij V&L voor BFC. Ze begon haar handbalcarrière bij BDC ’90 in Landgraaf. Ze kiest voor komend seizoen te handballen voor BFC om zich verder te kunnen ontwikkelen en wil er een mooi jaar van maken.
Margje Geelen
Margje, 18 jaar is een linkerhoekspeelster en speelde de afgelopen drie seizoenen bij V&L. Ze kiest voor BFC vanwege haar verdere ontwikkeling en verheugt zich op een leerzaam en gezellig seizoen.
Bailey Martens
Bailey is 19 jaar oud en vorig jaar na een korte handbalstop (‘het begon weer te kriebelen’) teruggekeerd op het handbalveld. Met V&L werd ze afgelopen seizoen landskampioen in de A-jeugd. Ook Baily kiest voor BFC voor haar verdere ontwikkeling en kijkt met veel plezier uit naar deze nieuwe uitdaging.
Een mooie mix van ervaring, jong talent, bekende gezichten en nieuwe energie. We zijn ontzettend benieuwd naar deze nieuwe samenstelling en kijken uit naar een mooi, sportief en vooral gezellig seizoen bij Zorg Groep Beek BFC Dames 1.
Welkom allemaal bij BFC en heel veel succes!
Foto: Riny Comans






