Met gevoelstemperaturen die ruim boven de 30 graden uitkwamen, werd het 55ste Eetcafé Napoleon BFC Toernooi er letterlijk één om niet snel te vergeten!
In de warme ochtendzon werd op donderdag het toernooiterrein opgebouwd door een enthousiast team van vrijwilligers en de toernooicommissie. Tegelijkertijd werd iedereen – deelnemers, bezoekers en vrijwilligers – gewaarschuwd voor het aanhoudend warme weer en de voorzorgsmaatregelen die genomen werden.
Op vrijdag werden de laatste voorbereidingen getroffen en kon het Eetcafé Napoleon BFC Toernooi écht van start gaan. Met maar liefst 29 teams en circa 300 deelnemers zat de sfeer er ondanks de hitte goed in!
Rond 19.00 uur werd het familie- en bedrijventoernooi kort stilgelegd voor groot nieuws:
De Zorg Groep Beek (damesselectie) en Crossroads BV (herenselectie) zijn de nieuwe naamsponsoren voor de komende drie jaar. Een prachtige stap voor onze club!
Na dit heuglijke moment ging het toernooi vrolijk verder en eindigde de avond in feeststemming met DJ Skinny, die de eerste toernooidag muzikaal afsloot.
De warmste dag was zaterdag tijdens het jeugd-, G- en rolstoelhandbaltoernooi. Om het hoofd koel te houden, had de toernooicommissie alles uit de kast gehaald: een vernevelstraat, wateremmers, sponsposten bij de doelen, extra schaduwplekken en de ijscoman was er voor een heerlijk koel ijsje.
Ondanks het warme weer bleven ruim 75 teams actief op het terrein van VV Neerbeek en het middenterrein van AV Caesar.
Zaterdagavond begon feestelijk met de huldiging van onze kampioenen van het seizoen 2024/2025. In het zonnetje werden onder andere de Dames C1 (kampioen én winnaar van het Open NK) en Dames B1 gezet, beide met een prachtig seizoen achter de rug.
Daarna barstte het feest los met de BFC Cantus, wederom onder leiding van Mirco Renna. Met 13 tafels zat de sfeer er meten goed in. De kannen gingen rond, de liederen werden luid meegezongen en zeker de toernooi-hit; Baila De Gasolina van Effe Serieus (of beter bekend als en Baila Baila Baila!) werd een echter meezinger. Samen met DJ Erwin werd het een fantastische afsluiting van het toernooi én van het seizoen.
Ondanks de extreme hitte kijken we als toernooicommissie met trots terug op een warm, sportief en echt BFC-handbalweekend.
Heel veel dank aan alle vrijwilligers, deelnemenden teams, sponsoren en bezoekers – zonder jullie geen toernooi en feestavonden!